BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN
Elie Saab x Ipekyol: Kapsül Koleksiyon 2024 Mayıs'ta İstanbul'da Modaseverlerle Buluşuyor
Eşi benzeri görülmemiş bir iş birliğine imza atan ELIE SAAB x IPEKYOL, çağdaş kadının birçok arzusunu kusursuz bir şekilde yansıtan, olağan dışılığı ve tapılası cazibeyi ön planda tutan özel bir kapsül koleksiyon yarattı. Ağırlıklı olarak siyah ve nötr tonlardan oluşan paleti, renkli vurgularla süsleyen ve sınırlı sayıda üretilen kapsül koleksiyon, romantik bir cazibeyle dolup taşıyor; zarif doku ve detay dengesiyle kadınsı bir silueti vurguluyor. Bu güçlü moda iş birliğiyle ilgili yorumda bulunan ELIE SAAB Group CEO'su Elie Saab Jr., şöyle konuştu: "Genç moda tutkunlarıyla markamızın DNA'sını paylaşmak, yeni ufukları keşfetmek ve kadınsı güzelliğe dair vizyonumuzu sunmak adına bu sınırlı kapsül koleksiyonda IPEKYOL ile güçlerimizi birleştirdik.” IPEKYOL GROUP CEO’su Uğur Ayaydın ise şu ifadelere yer verdi: “Global moda sahnesinin köklü oyuncularından ELIE SAAB ile iş birliği yapmak, markamızın takipçileri için büyük bir heyecan kaynağı oluşturuyor. Biz IPEKYOL GROUP olarak, yurt içinde ve yurt dışında sağlıklı büyümemizi sürdürmekte ve sürekli olarak gelişim için yeni alanlar arayışındayız. Rekabetin yoğun olduğu Türkiye pazarında daha güçlü bir konum elde etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz global bir marka ile bu iş birliği, sektörümüzde öncü bir örnek oluşturuyor. Önümüzdeki 5 yıl içinde markalarımızı Türkiye’de ve yakın coğrafyalarda en çok tanınan ilk 5 marka arasına sokmayı başarmak öncelikli hedefimiz.” Sınırlı sayıda üretilen 24 parça, 7 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Boğazı'na bakan Galataport'ta düzenlenecek bir defileyle moda sahnesindeki yerini alacak. Kapsül koleksiyon, ertesi gün IPEKYOL'un Türkiye'deki 70 ve yurt dışındaki 18 butiğinde eş zamanlı olarak satışa sunulacak. ELIE SAAB X IPEKYOL Kapsül Koleksiyon’un fotoğraf çekimleri Alman model Franziska Jetzek ile Paris’te yapıldı. Stylingi, Fransız Vogue'un eski moda editörü Geraldine Saglio’nun üstlendiği çekimi dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Álvaro Beamud Cortes gerçekleştirdi.
Devamını göster
ELLE Style Awards Ödülü
ELLE Style Awards 2023 “Yılın Moda İş Birliği” ödülüne IPEKYOL SS23 Beachwear Koleksiyonu ile Burcu Esmersoy layık görüldü. Burcu Esmersoy ödül töreninde giydiği 70’li yıllardan ilham alan altın rengi tığ işi el örgüsü özel dikim IPEKYOL elbisesiyle göz kamaştırdı.
Müşteri
Deneyimi
Üretimden satışa kadar gösterdiğimiz özeni, siparişlerin en hızlı ve güvenli şekilde adrese teslimi konusunda da gösteriyoruz.
Müşterilerimizin markamızla yaşadığı deneyim bizim için çok değerli, müşteri deneyimini odağımıza alarak geri bildirimleri özenle değerlendiriyoruz. Çözüm ortağımız Arvato'nun sahip olduğu teknolojik altyapı ve global deneyim, hazır giyim sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile birbirini karşılıklı olarak besleyen ve işimizi ileriye taşıyarak, en iyi şekilde yapmamızı sağlayan önemli bir deneyim alanı yaratıyor. Bu anlamda süreci en sağlıklı şekilde yönetebilmek için teknolojiyi her noktada kullanıyor, özelikle paketleme materyalleri konusunda karbon ayak izimize dikkat ediyoruz.
Devamını göster
Edirne Fabrika Güneş Enerjisi Sistemi Panelleri Yatırımı
Sürdürülebilir bir dünya için daha az kaynak ile daha çok üreterek gelecek nesillere katkı sağlamak bizim elimizde. Edirne'de bulunan Aga Khan Mimari Ödülü'ne sahip fabrikamızda, yenilikçi teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiğimiz solar panel uygulaması ve yağmur suyunun geri kazanımı sistem yatırımları sayesinde enerji ve su verimliliğini arttırıyor, bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.
Bursa Downtown
Machka
Bursa Downtown AVM’de yeniden kapılarını açan MACHKA mağazası, mimarisinde barındırdığı zarif referansları ve aurası ile müşteri ve ziyaretçilerine, yeniliklerin buluştuğu estetik bir keşif alanı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.