BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN
ELLE Style Awards Ödülü
ELLE Style Awards 2023 “Yılın Moda İş Birliği” ödülüne IPEKYOL SS23 Beachwear Koleksiyonu ile Burcu Esmersoy layık görüldü. Burcu Esmersoy ödül töreninde giydiği 70’li yıllardan ilham alan altın rengi tığ işi el örgüsü özel dikim IPEKYOL elbisesiyle göz kamaştırdı.
Müşteri
Deneyimi
Üretimden satışa kadar gösterdiğimiz özeni, siparişlerin en hızlı ve güvenli şekilde adrese teslimi konusunda da gösteriyoruz.
Müşterilerimizin markamızla yaşadığı deneyim bizim için çok değerli, müşteri deneyimini odağımıza alarak geri bildirimleri özenle değerlendiriyoruz. Çözüm ortağımız Arvato'nun sahip olduğu teknolojik altyapı ve global deneyim, hazır giyim sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile birbirini karşılıklı olarak besleyen ve işimizi ileriye taşıyarak, en iyi şekilde yapmamızı sağlayan önemli bir deneyim alanı yaratıyor. Bu anlamda süreci en sağlıklı şekilde yönetebilmek için teknolojiyi her noktada kullanıyor, özelikle paketleme materyalleri konusunda karbon ayak izimize dikkat ediyoruz.
Devamını göster
Edirne Fabrika Güneş Enerjisi Sistemi Panelleri Yatırımı
Sürdürülebilir bir dünya için daha az kaynak ile daha çok üreterek gelecek nesillere katkı sağlamak bizim elimizde. Edirne'de bulunan Aga Khan Mimari Ödülü'ne sahip fabrikamızda, yenilikçi teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiğimiz solar panel uygulaması ve yağmur suyunun geri kazanımı sistem yatırımları sayesinde enerji ve su verimliliğini arttırıyor, bu alanda sektörümüze öncülük ediyoruz.
Bursa Downtown
Machka
Bursa Downtown AVM’de yeniden kapılarını açan MACHKA mağazası, mimarisinde barındırdığı zarif referansları ve aurası ile müşteri ve ziyaretçilerine, yeniliklerin buluştuğu estetik bir keşif alanı ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.