BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN

Türkiye’nin ilk ve tek pret-a-couture moda markası olma unvanını taşıyan MACHKA, kurulduğu 2004 yılından beri feminen ve post-romantik bir stil sunuyor.
Kökleri Fransa’ya uzanan ünlü Dice Kayek markasının Kreatif Direktörü Ece Ege imzası taşıyan tasarımlar, lüks giyim algısını vizyoner bakış açısı ile yeniden yorumluyor. İnce işçilik, yüksek kalitede kumaşlar ve zamansız tasarım anlayışının başrolü üstlendiği parçalar, ofisten davet şıklığına kadar birçok okazyonda metropol kadınının stiline eşlik ediyor. Marka DNA’sının temelini oluşturan kalite ve rafine stil algısı, hayatının merkezine bu değerleri konumlandıran şehirli, öz güvenli ve elegan kadınlara hitap ediyor. Global bir moda oyuncusu olan MACHKA, heykelsi forma sahip giyim ürünleri ve couture tasarım detayları ile kadın giyim sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor.

Çağdaş çizgisini
sofistike tasarımlar ile buluşturan MACHKA mağazaları…

9
Yurt İçi Mağaza
6
Yurt Dışı Mağaza

Yüksek İhtişamın

Sanatla Buluşması

1993 Miss Turkey ve Miss Europe güzeli Arzum Onan’ın MACHKA Marka Elçisi olarak temsil ettiği 2018-19 Sonbahar-Kış Koleksiyonunun ardından, tasarım çizgisindeki incelikli ve zengin el işçiliğinin gönderme yaptığı sanat akımlarının referans alındığı 2022-23 Sonbahar-Kış sezonunda Melisa Tapan’ın zarif stilini yansıttığı iş birliği ile taçlandırdı. Yerli ve uluslararası sanatçıların üretimlerine destek olmayı hedefleyen Uluslararası Konuk Sanatçı Programı Gate 27’nin kurucusu Melisa Tapan’a özel olarak Machka Kreatif Direktörü Ece Ege tarafından hazırlanan heykelsi 5 tasarımdan oluşan Couture koleksiyon, sanat ve moda gibi iki farklı disiplini harmanladığı zamansız bir seçkinin referansı niteliğinde.