BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN

Kurumsal Satış

Ipekyol Group’un yaklaşık 40 yıllık moda ve tasarım dünyasındaki tecrübesi ve köklerinden aldığı ilhamla hazırladığı koleksiyonları; hazır giyim, aksesuar, kişisel bakım ve ev kozmetiği kategorilerinde toptan alım ve kurumsal satış imkanlarıyla devam ediyor.

Deneyimli kurumsal satış ekibimiz tarafından yürütülen süreç özenle takip edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanana kadar takibi sürdürülmektedir.

Hediye setleri; kozmetik, monogram ve aksesuar ürün seçkimizden müşterimizin belirlediği ürün kombinasyonları talep edilen adetlerde, belirlenen teslim tarihinde, özel iskontolar ve hediye paketlemeleri tamamlanarak teslim edilmektedir. İş birlikleri için talep doğrultusunda ön görüşmeler yapılır ve iş takvimi belirlenir. Ardından, müşteriyle uygunluk teyidi yapılıp çalışmalara başlanır.

Firmalara kurumsal gift card hizmeti de sunmaktayız.

Tekstil ürünlerimiz, firmaların üniforma ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla toplu alımlarda kullanılabilir.

Oteller ve restoranlar gibi kurumsal iş birlikleri kapsamında, Ipekyol marka kozmetik ürünlerimiz ön plana çıkıyor.

Machka marka ürünlerimiz; A+ destinasyonlarda karşılama çalışanlarına personel kıyafeti temininde, servis ve turizm sektöründe olan firmalara destek vermekteyiz.

Kurumsal iş birlikleri ve özel günler kapsamında, iş birliği yapılan kurumun kimliğine ve işlediği temaya uygun olacak şekilde, tüm markalarımızın var olan imkanları; talepler ve karşılıklı mutabakatlar sonucu varılan iş birliği tasarımı için seferber edilmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN:

kurumsal.satis@ipekyol.com.tr

Çağatay Üstün / Kurumsal Satışlar Uzmanı: cagatay.ustun@ipekyol.com.tr / 05322769369

Zeynep Aslı Eraslan / Perakende Uzman Yardımcısı: zeynep.eraslan@ipekyol.com.tr / 05425105089