BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN
HEP BİRLİKTE
Daha Güçlüyüz!
DEĞERLERİMİZ,
TAKIM RUHU
Birbirine güvenen paylaşımcı bir aileyiz.
YENİLİKÇİLİK
Girişimci ruh ile çalışır yarını tasarlarız.
TUTKU
Kalpten düşünür, işimize heyecan katarız.
MÜŞTERİ ODAKLILIK
Müşterilerimize değer verir, beklentilerini aşmayı hedefleriz.
1923
Kadın çalışan sayısı
405
Erkek çalışan sayısı
2328
Yurt içi çalışan sayısı
1421
Mağaza çalışan sayısı
422
Merkez çalışan sayısı
485
Fabrika çalışan sayısı
1923
Kadın çalışan sayısı
405
Erkek çalışan sayısı
2328
Yurt içi çalışan sayısı
1421
Mağaza çalışan sayısı
422
Merkez çalışan sayısı
485
Fabrika çalışan sayısı
IPEKYOL GROUP İŞE ALIM SÜRECİ

- İnsan kaynakları faaliyetlerimiz ve çalışmalarımızı, dijital dönüşümün hızını dikkate alarak, teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak geliştirmek ve yürütmek temel ilkemizdir.

- Şirketimize yeni katılacak ekip arkadaşlarımızın, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip sürdürecek kişiler olmasına özen gösteririz.

IPEKYOL GROUP YETKİNLİKLERİMİZ
  • 1. Takım Çalışması; Ekip içerisinde görev ve sorumlulukları yerine getirirken kişilerin duygu, düşünce ve bakış açılarına saygı gösterme, kişilerle iş birliği içinde çalışabilme becerisidir.
  • 2. İletişim; Görüşlerini ve düşüncelerini iletişim tekniklerini etkin biçimde kullanarak açıkça ifade edebilme ve etkileşim kurabilme becerisidir. İlişki geliştirme için iletişim kurma ve empati yapabilme yeteneğidir.
  • 3. Öğrenme ve Değişime Açıklık; Çalışanların iş yapış şekilleri ve sistemlerinde olan değişimlere açık olma ve alınan eğitimlerle sürekli gelişim sağlayabilme becerisidir.
  • 4. Analitik Düşünme ve Problem Çözme; Sorunları etkileyen faktörleri belirleyerek yapmış olduğu değerlendirmeler neticesinde, bilgi, beceri ve deneyimini kullanma, soruna yönelik analitik verileri değerlendirme, tespit etme, yorumlama ve çözümler bulma becerisidir.
  • 5. Ticari Bakış Açısı; Görevlerini yerine getirirken, kurum içi ve kurum dışı tüm müşterilerini tanıma, beklentilerini bilme ve bu beklentileri karşılayabilme becerisidir.
  • 6. Sonuç Odaklılık; Belirlenen hedeflere ulaşmak için yılmadan çalışmak ve bu doğrultuda başarı elde etme becerisidir.
IPEKYOL AKADEMİ

Eğitimler, temel anlayışımızı aktarmanın yanı sıra çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç duydukları bilgi/beceri ve yetkinlikleri kazandırır ve onlara ihtiyaç duyduğu mesleki bilgiyi ve vizyoner bakış açısını kazandırmayı hedefler. IPEKYOL Akademi, eğitim ve geliştirme faaliyetleri dikkate alınarak, çalışma arkadaşlarımızın performans artışına katkı sağlamak ve çoğunluğu Y kuşağından oluşan ekibimizin gelişim ihtiyaçlarını ortak bir platformda buluşturup tamamlamak amacı ile kariyer yolculuğunda onları destekler. Kişilerin gelişim ihtiyaçlarını belirler, tanımlar ve bu ihtiyacı karşılayacak eğitim tasarımını bünyesinde barındırır.

- IPEKYOL AKADEMİ Online Eğitim Platformu

- MAĞAZACILIK GELİŞİM PROGRAMI - BAU-BAUGO

- İÇ EĞİTMEN GELİŞTİRME PROGRAMI

- YETENEĞİ GÖZDEN GEÇİRME

- GENÇ YETENEK PROGRAMI

- KARİYER PLANLAMASI