BİZE ULAŞIN 0 (850) 399 47 35
TR
EN

Sokağın çok sesli ruhundan ilham alan, gençlerin ve kendini genç hisseden kadınların markası TWIST, özgürlüğü simgeleyen çizginin bir adım
ötesinde duruyor. Şehrin dinamizmine uyum sağlayarak, kendini yüksek perdeden ifade eden koleksiyonlarında limitsiz ve yenilikçi ruhunu yansıtan, klişelerden uzak bir tarzın izini sürüyor. Asya kültüründen aldığı ilhamı özgün tasarım çizgisi ile harmanlayan TWIST, zamanın ruhunu yansıtan cool bir dünya yaratıyor. Her an her yerde uyumla kombinlenebilen giyim ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonları ile farklı beğenilere hitap ederken; sokağın ritmini tutmayı hedefleyen tüm Twister’ları renkli, dinamik ve eğlenceli bir stil yolculuğuna davet ediyor.

Sokağın en özgür stillerinin buluşma noktası
TWIST mağazaları…

74
Yurt İçi Mağaza
10
Yurt Dışı Mağaza

#sokağınözgürruhu

Her sezon kendine özgü tasarımları ve formlarıyla farklılık yaratan TWIST, #sokağınözgürruhu’nu yansıtan etkileyici kombinleriyle sıra dışı bir sokak modasına ev sahipliği yapıyor. Farklı materyallerin kullanımıyla formal ama bir o kadar da alışılmışın dışında göze çarpan parçaları, kullanılan baskı tekniklerindeki çeşitlilik ile Twister’ların odak noktası olmaya devam ediyor.